Consumer Health

Zadbaj o to, aby ludzie dbali o siebie – w CONSUMER HEALTH.

W Johnson & Johnson Consumer Health opracowujemy, produkujemy i dystrybuujemy produkty higieny osobistej, przybory toaletowe i leki wydawane bez recepty, aby zdrowie i dobre samopoczucie towarzyszyły jak największej liczbie osób w ich codziennym życiu. Naszą różnorodną ofertą kultowych marek zajmuje się na całym świecie około 19 000 pracowników i stale ją rozwija.

Sukces można zmierzyć

19.000pracowników
23marek znanych na całym świecie
1,2 mldklientów

Jesteśmy z tego dumni

Nasz asortyment składa się z 23 popularnych marek, które sprawiają, że codzienne życie miliardów ludzi jest bardziej higieniczne i zdrowsze. Od tamponów i soczewek kontaktowych po nici dentystyczne i środki przeciwbólowe: dbamy o to, aby każdy mógł cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Kierujemy się najnowszymi odkryciami naukowymi, a także życzeniami i potrzebami konsumentów.

Zdrowy świat obok nas

Nie od dziś wiadomo, że aby ludzie czuli się dobrze, potrzebują zdrowych miejsc do życia, pracy i wypoczynku. W związku z tym realizujemy działania mające na celu ochronę naszego środowiska i podejmujemy ważne wyzwania w obszarze zdrowia ludzkiego. Wyznaczyliśmy sobie ambitne cele, które mają przynieść duże korzyści ludziom, społecznościom i naszej planecie. Aby to osiągnąć, do 2030 roku zainwestujemy 800 milionów dolarów w inicjatywy prowadzone w ramach naszej firmy i poza nią.

Silne marki dla silnych ludzi

Silni ludzie potrzebują silnych marek. Dlatego w Johnson & Johnson Consumer Health opracowujemy produkty dostosowane do potrzeb naszych klientów, aby wspierać zdrowie i dobre samopoczucie ludzi na całym świecie. Wiele z tych marek było pionierami w swojej kategorii i nadal jako pierwsze wprowadzają innowacje na rynek. Wszystkie produkty podlegają wysokim standardom jakości, ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo osób korzystających z naszych produktów jest naszym najwyższym priorytetem. Nasz proces zapewniania bezpieczeństwa spełnia lub przewyższa normy branżowe i unijne dotyczące produktów higieny osobistej.

Nasze zróżnicowane portfolio obejmuje produkty do pielęgnacji twarzy, jamy ustnej i ciała (np. Neutrogena®, bebe®, Listerine®), produkty do higieny intymnej pod markami o.b.® i Carefree®, produkty do pielęgnacji niemowląt pod marką Johnson oraz leki dostępne wyłącznie w aptekach, takie jak Nicorette®, Sudafed®, Imodium® i Microlax®.

Osiąganie rzeczy wielkich wymaga odwagi. Odwaga, by zrobić pierwszy krok. Wiele dekad temu postawiliśmy sobie ambitne cele zgodnie z wartościami wyrażonymi w naszym Credo: Łącząc serce, naukę i pomysłowość, dążymy do fundamentalnej zmiany sposobu ochrony ludzkiego zdrowia przy jednoczesnej ochronie zasobów naszej planety. Czy jesteś gotowy, aby dołączyć do Consumer Health, by wspólnie z nami kształtować zdrowsze dziś i jutro?

NASZA SIEDZIBA W POLSCE

Naszą polską organizację Johnson & Johnson Consumer Health tworzą wspaniali ludzi pracujący w naszej siedzibie w Warszawie przy ulicy Iłżeckiej 24. To tutaj na co dzień pracują zespoły komercyjne i wspierające, a nasi przedstawiciele farmaceutyczni i handlowi współpracują z naszymi klientami na terenie całego kraju, dbając o zapewnienie dostępności i odpowiedniego standardu ekspozycyjnego naszych produktów. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą budować i rozwijać swoją karierę zawodową w dynamicznej organizacji, w której wartości takie jak odpowiedzialność względem naszych pacjentów, klientów, rodzin, społeczności i środowiska znajdują się w centrum wszystkich naszych działań. Z nami jako Pracodawcą napiszesz swoją własną historię kariery w zgodzie z Twoimi aspiracjami, rozwiniesz kluczowe kompetencje, a także jeśli zdecydujesz się na stanowisko liderskie, będziesz wsparciem i mentorem dla innych.

warsaw

 
 

 

map_icon

polska warszawa J&J biuro

Współpraca z nami może zmienić wszystko. Również CIEBIE!