Obszary działalności

Tak różnorodni jak Ty: Twoja indywidualna ścieżka kariery w naszych OBSZARACH DZIAŁALNOŚCI.

Janssen Pharmaceuticals
Nasze narzędzie? Nauka!

W Janssen Pharmaceuticals codziennie dążymy do realizacji jednego, nadrzędnego celu: chcemy przyszłości, w której choroby, takie jak nowotwory, zespół jelita drażliwego, HIV i COVID-19, będą już tylko przykrym wspomnieniem z przeszłości. Prowadzimy badania dotyczące profilaktyki i leczenia najcięższych chorób. Cały zespół Janssen Pharmaceuticals każdego dnia pracuje nad tym, aby rozwijać innowacyjne terapie i upowszechniać je wśród pacjentów na całym świecie. Pracujemy niestrudzenie, zawsze szukając rozwiązań i możliwości współpracy. Nigdy się nie poddajemy, nawet w sytuacjach pozornie bez wyjścia. Na tym polega filozofia firmy Janssen.

Medical Devices
Razem dla zdrowego jutra.

Jako niezawodny partner sektora opieki zdrowotnej przyczyniamy się do poprawy standardów opieki nad pacjentami i kształtujemy przyszłość ochrony zdrowia w sposób zrównoważony, poprzez innowacyjne wyroby medyczne i rozwiązania. Do obszaru działalności Johnson & Johnson Medical Devices w Niemczech należą firmy Ethicon, DePuySynthes, BiosenseWebster, Cerenovus i Mentor. Sektor Medical Devices dysponuje bogatym portfolio produktów, usług i rozwiązań, które znajdują zastosowanie w chirurgii ogólnej i specjalistycznej, takiej jak chirurgia ortopedyczno-urazowa, a także w leczeniu chorób układu krążenia i okulistyce.

Consumer Health
Przez całe życie.

W obszarze działalności Consumer Health opracowujemy produkty powszechnego użytku, które dają konsumentom i ich bliskim szansę na zdrowsze życie. Nasze produkty docierają do miliardów ludzi i towarzyszą im na każdym etapie życia.

Współpraca z nami może zmienić wszystko. Również CIEBIE!