Janssen Pharmaceuticals

Obszary działalności

Jeden zespół. Jedna wizja. W JANSSEN PHARMACEUTICALS wspólnie pracujemy nad przyszłością bez chorób.

Nasza wizja: chcemy stworzyć świat, w którym choroby będą wyłącznie wspomnieniem z przeszłości. Ojcem założycielem naszej firmy jest dr Paul Janssen, jedna z największych osobowości w historii medycyny farmaceutycznej. Przez całe życie poświęcał całą swoją energię, by nieść pomoc pacjentom na całym świecie. Słowami „Czas jest cenny. Jest za pięć dwunasta, a pacjent czeka.” zachęcał swoich pracowników, by w pracy dawali z siebie wszystko. Jego przykład jest dla nas inspiracją po dziś dzień. Dlatego dobro pacjentów ma zawsze najwyższy priorytet.  

Nasza wizja w liczbach

4,6miliona osób korzystających z naszych produktów w Niemczech (2019 r.)
18leków pierwszej potrzeby według klasyfikacji WHO
80 leków opracowanych od podstaw i wprowadzonych do obrotu

*mit einem verschreibungspflichtigen Produkt von Janssen (in 2020)

Z odwagą stawiać czoła wyzwaniom

Rzucamy wyzwanie chorobom, takim jak HIV, zespół jelita drażliwego, nowotwory i COVID-19, z determinacją i w duchu naukowej innowacji. Prowadzimy badania w różnych obszarach terapeutycznych i pomagamy kształtować przyszłość medycyny:

  • Walczymy z najgroźniejszymi chorobami. Przesuwamy granice tego, co wykonalne w medycynie, by niemożliwe stało się możliwe.
  • Prowadzimy badania w następujących obszarach terapeutycznych: immunologii, onkologii, chorobach zakaźnych, neurobiologii i nadciśnienia płucnego. Opracowujemy innowacyjne terapie dla ludzi na całym świecie, aby leczyć choroby, uśmierzać ból i przedłużać życie.
  • Nawet w sytuacjach pozornie beznadziejnych nie poddajemy się i mierzymy się z licznymi wyzwaniami medycznymi, które stają nam na drodze.

Nasi pracownicy są dla nas ważni. Ich zaangażowanie, pomysły i wiedza czynią nas tym, kim jesteśmy. Jesteśmy dumni z naszego zróżnicowanego zespołu i z naszej kultury korporacyjnej, w której doceniamy osiągnięcia innych. Oferujemy środowisko pracy, w którym każdy może się rozwijać i rozkwitać dzięki swojej wyjątkowej osobowości i talentom.

Wszyscy pracujemy razem, aby osiągnąć nasz wielki cel – przyszłość, w której choroby będą należeć wyłącznie do przeszłości.

Zdrowie to praca zespołowa: Wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom, które pojawiają się na naszej drodze. Najlepsze rozwiązania opracowujemy wspólnie z pacjentami, lekarzami, naukowcami i innymi partnerami na całym świecie

Wspólnie z nami kształtuj przyszłość!

Podzielasz ideały Janssen? Czy chcesz pomóc nam leczyć choroby, łagodzić ból i przedłużać życie? Zostań częścią zespołu Janssen Pharmaceuticals. W Janssen Pharmaceuticals codziennie pracujemy nad tym, aby krok po kroku świat stawał się coraz zdrowszy, w gronie około 40 000 pracowników w ponad 150 krajach.

Odkryj różnorodne możliwości kariery w firmie Janssen: niezależnie od tego, czy jesteś farmaceutą, lekarzem, naukowcem czy specjalistą sprzedaży, marketingu, finansów, HR, IT czy prawa – razem kształtujemy przyszłość zdrowia.

Pracownicy firmy Janssen mogą korzystać z wielu różnych możliwości rozwoju – w tym perspektywy awansu międzynarodowego. Oferujemy nie tylko przyjazne środowisko pracy, elastyczne godziny pracy i atrakcyjne wynagrodzenie, ale także ponadprzeciętne świadczenia socjalne.
Różnorodność jest bliska naszemu sercu. Pomimo tego, że tak bardzo się od siebie różnimy, łączy nas wyjątkowa filozofia firmy Janssen. Nigdy się nie poddajemy. Kłócimy się i śmiejemy razem. Różnorodność wiedzy, odwaga, pomysły i empatia pracowników firmy Janssen jest tym, co czyni nas wyjątkowymi.

Janssen Pharmaceuticals: lokalizacje

Janssen Pharmaceuticals: Rozwijamy medycynę przyszłości. Odkryj naszą siedzibę w Neuss i stań się częścią rodziny Johnson & Johnson.

BerlinNeuss

 
 

Współpraca z nami może zmienić wszystko. Również CIEBIE!