Johnson & Johnson
Strona przystosowana dla osób niepełnosprawnych
leftright

DePuy

Ortopedia, chirurgia urazowa i neurochirurgia

Wszystkie oferowane przez DePuy technologie są tworzone z myślą o komforcie pacjenta, aby zapewnić szybki i komfortowy powrót do sprawności fizycznej po przebytych urazach.

Naukowcy z DePuy byli pionierami koncepcji całościowej wymiany stawu biodrowego, zapoczątkowanej we wczesnych latach sześćdziesiątych. To rozwiązanie przyczyniło się do rozwoju rynku ortopedycznego w jego dzisiejszym kształcie.

Zespół DePuy jest wyspecjalizowany w rozwiązaniach z zakresu chirurgii ortopedycznej (endoprotezo plastyka, chirurgia kolana), neurochirurgii, implantologii oraz tzw. medycyny sportowej. Firma jest też producentem i dystrybutorem nowoczesnych systemów leczenia operacyjnego schorzeń i patologii kręgosłupa - dostarcza implanty i narzędzia do stabilizacji kręgosłupa w zwyrodnieniach, urazach oraz deformacjach skoliotycznych.

W ramach DePuy funkcjonuje również dział Codman, oferujący niezbędne na bloku operacyjnym narzędzia neurochirurgiczne i różne materiały jednorazowego użytku: wiertła, perforatory kości czaszki, zestawy do drenażu komorowego i lędźwiowego, waciki neurochirurgiczne i klipsy skórne, a także zastawki do leczenia wodogłowia. Firma ma również osiągnięcia na polu leczenia bólu i spastyczności.

 

Więcej informacji (w języku angielskim) znajdą Państwo tutaj:

http://www.depuy.com/

http://www.depuymitek.com/

http://www.depuyspine.com/

http://www.codman.com/

 

  Karty charakterystyk produktów